info@ganassini.cz | +420 222 930 119

Opening time

  • Monday 9.00 - 18.00
  • Tuesday 9.00 - 18.00
  • Wednesday 9.00 - 18.00
  • Thursday 9.00 - 18.00
  • Friday 9.00 - 18.00
  • Saturday dle dohody
  • Sunday dle dohody


Book Online

* Please Fill Required Fields *

Tel: +420 222 930 119

Email: info@ganassini.cz

Ošetření DIBI

DIBI BASE PERFECTION

Time Duration : 1 ošetření 60min850,-Kč.

STARTOVACÍ OŠETŘENÍ.
Kosmetické ošetření DIBI aktivuje kožní struktury a odstraňuje odumřelé kožní buňky takovým funkčním způsobem, aby dodalo pleti více aktivity a vitality. Obnovuje pleť, navrací do původního stavu její okysličení díky nejnovější generaci účinných složek. Aktivuje pleť, udržuje a zlepšuje homeostázu pokožky, obnovuje optimální funkčnost v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Pro více informací o Base Perfection klikněte ZDE

TIME OF RITUAL

Time Duration : 1 ošetření 60min970,-Kč.

DIBI MILANO poprvé zkoumá svět smyslové kosmetiky. Pravou filozofií je znovuobnovení a znovuobjevení vašeho vnitřního já, vytvoření jedinečného momentu psychofyzického blaha.
Tak se zrodil TIME OF RITUAL, aby Vám dal hodnotu toho,
co máte nejcennější: VÁŠ ČAS.
Chcete-li uniknout stresu z každodenního rušného života.
Ošetření věnované místu, kde žije vaše duše: VAŠE TĚLO.
Pro vyváženou pokožku bez nečistot, pro hluboký pocit svěžesti, úlevy a mládí.

Pro více informací o Time of Ritual klikněte ZDE

DIBI HYDRA PERFECTION

Time Duration : 90 min1780 Kč

HLOUBKOVÁ HYDRATACE PRO VŠECHNY TYPY PLETI.
Účinné látky semínka z tropické rostliny voandzeia podzemní, z čeledi bobovitých, původem z Nigérie. Hydratuje do hloubky, podporuje vnitřní hydratační mechanismy pokožky, posiluje přirozenou ochrannou bariéru na povrchu pokožky a redukuje transepidermální ztrátu vody.

Pro více informací o Hydra Perfection klikněte ZDE

DIBI PURE EQUALIZER BAHENNÍ MASKA

Time Duration : 90 min1700 Kč

OŠETŘENÍ PRO MASTNOU A NEČISTOU PLEŤ – BAHENNÍ MASKA
Pro všechny, kteří chtějí vyvážit mazovou sekreci, bojovat proti růstu bakterií, vylepšit zrno epidermis a mít dokonale hydratovanou pokožku s dlouhotrvající matným efektem.
Speciální a multifunkční obrana pokožky, která: • opravuje nedokonalosti způsobené poruchami mazových žláz • zajišťuje efektivní bakteriostatický účinek • obnovuje správný dermální-epidermální ekosystém • selektivně zvlhčuje pokožku • bojuje proti nedokonalosti způsobené mazové sekrece, což může být důsledkem stresu • omezuje škodlivé účinky UV záření

Pro více informací o Pure Equalizer kliněte ZDE

DIBI PURE EQUALIZER MASKA V BIO CELULÓZE

Time Duration : 90 min2250 Kč

OŠETŘENÍ PRO MASTNOU A NEČISTOU PLEŤ- INOVATIVNÍ MASKA V BIO CELULÓZE, vyrovnává tvorbu kožního mazu.
Inovativní maska v bio celuloze vyrovnává tvorbu kožního mazu a zjemňuje strukturu pokožky, s účinným působením na póry.
Revoluční struktura masky poskytuje dokonalé přilnutí k obličeji, jako druhá kůže, což umožňuje lepší pronikání účiných složek a dodává extrémní pocit komfortu.

Pro více informací o Pure Equalizer kliněte ZDE

DIBI AGE METHOD

Time Duration : 90 min2645 Kč

OBNOVUJÍCÍ KŮRA.
Řada nabízí možnost komplexního ošetření, jsou v ní využity nejnovější aktivní látky, které se vyznačují schopností regenerovat spodní vrstvy pokožky a podporovat pevnost pleti. Pleť je tak silnejší, plnější a celistvější. Účinné látky: Isoflavony z kosatce, které působí na spodní vrstvy pokožky (extracelulární matici). Příznivě pusobí na spoje mezi dermálními a epidermálními buňkami a tím zpomaluje proces odbourávání kolagenu a elastinu.

Pro více informací o Age METHOD klikněte ZDE

DIBI LIFT CREATOR

Time Duration : 90 min2700 Kč

VYPNUTÍ PLETI. PRO HLADKOU PLEŤ.
Pleť ztrácí svoji přirozenou elastičnost a svěžest. Rysy obličeje jsou unavené a tvář ztrácí svou konturu. Účinné látky navrací pleti pružnost, kontury obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.
Účinné látky: Model – Lift – stimuluje přirozenou schopnost kolagenových vláken zpevňovat pokožku, má liftingový účinek na pleťové tkáně. Model – Fix – upevňuje podpůrná kožní vlákna ke struktuře škáry (tj. prostřední vrstvy pokožky). Receptive – Účinně proniká přímo do místa pleťového defektu.

Pro více informací o Lift Creator klikněte ZDE

DIBI CALM PERFECTION

Time Duration : 90 min2100 Kč

UKLIDŇUJÍCÍ A OCHRANNÉ OŠETŘENÍ.
Uklidňující a ochranná řada, obnovuje kožní bariéru a snižuje přechodné i trvalé zarudnutí. První biomimetická kosmetická řada vyvinutá pro citlivou a reagující pleť. Kosmetické ošetření, které nabízí absolutní péči při současném snížení přechodného a trvalého zarudnutí.

Pro více informací o Calm Perfection klikněte ZDE

FILLER CODE

Time Duration : 90 min2900 Kč

ANTI AGE ŘADA
Profesionální anti-aging ošetření s mimořádným vyplňujícím efektem , které díky silné spolupráci aktivních složek a nejnovější technologie DIBISKIN RF a DIBISKIN POWER zajišťuje rychlý a účinný zásah s mimořádnými výsledky.

Pro více informací Filler Code klikněte ZDE