info@ganassini.cz | +420 222 930 119

Opening time

  • Monday 9.00 - 18.00
  • Tuesday 9.00 - 18.00
  • Wednesday 9.00 - 18.00
  • Thursday 9.00 - 18.00
  • Friday 9.00 - 18.00
  • Saturday dle dohody
  • Sunday dle dohody


Book Online

* Please Fill Required Fields *

Tel: +420 222 930 119

Email: info@ganassini.cz

Služby

MYSLÍME NA BEZPEČNOST NÁS VŠECH.

Proto i u nás v salónu dodržujeme ještě přísnější pravidla hygieny včetně desinfekčního gelu na ruce pro nás i pro vás.

Postaráme se o krásu vaší pleti

S produkty DIBI MILANO a OLOS se nebudete moci rozloučit…

PŘICHÁZÍ DIBI MILANO, JEDINEČNÁ, JAKO TY.
VESMÍR 7mi HVĚZDIČKOVÉ KRÁSY. Budoucnost profesionální estetiky se 7 hlavními hodnotami.

* VĚDECKÁ METODA
* VÝZKUM A VÝVOJ
* POKROČILÉ TECHNOLOGIE
* VÝKONNÉ PRODUKTY
* OŠETŘENÍ NA MÍRU
* CERTIFIKOVANÉ VÝSLEDKY
* NÁSLEDNÁ VZDĚLÁVÁNÍ

OLOS: Znamená v řečtině celek, globální, kompletní. Je to celistvé pojetí péče a čerpání energie z přírodních zdrojů. Holistický pohled vidí člověka jako jeden celek s přírodou. Má za to, že tělo i duše, krása a well-being je nedílnou a nedělitelnou součástí celku.

OLOS je blaho pro tělo a smysly. Procedury jsou založené na přírodních produktech, jako je dýně, mořský plankton, mořské řasy, lesní ovoce a rýže. Ideální je při každém ošetření obličeje a masáže těla spolupracovat s muzikoterapii, aromaterapii a colourterapií.

OLOS je velká moudrost, složená ze znalostí a intuice. Je to poznání tajemství přírody a schopnost přeměnit tyto poznatky do kosmetiky, která je prospěšná a účinná pro pokožku.

KRÁSA V HARMONII S PŘÍRODOU.

TECHNOLOGIE

Náš salón vám nabízí použití jedinečných, účinných a bezpečných technologií.
1) MDB-ANALYZER je technologický nástroj osobní analýzy pro detekci nedokonalostí pleti a těla pomocí dvojitého detekčního systému lékařského původu BIO IMPEDENZIOMETR a ULTRAZVUK.
2) EPILDREAM ONE DIODOVÝ LASE je laser s vysokou rychlostí s pracovními protokoly na…20Hz
+ RYCHLOST + BEZPEČNOST
3) KRF RADIOFREKVENCE provádí proces skutečné „omlazení pleti“, stimuluje funkční aktivitu fibroblastů a pomáhá zlepšit elasticitu a tkáňovou propustnost.

HAIR STYLE
V salónu pracují naši hairstylisté se značkou Farmagan, která taktéž spadá pod Istituto Ganassini, a tudíž jsou výrobky, se kterými pracujeme pod přísnou laboratorní kontrolou. Všechny jsou testovány na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť. Výrobky Farmagan zahrnují řady pro vlasovou péči i profesionální barvy s amoniakem nebo bez amoniaku.
líčení s dekorativní kosmetikou KORFF

KORFF CURE MAKE-UP je tu proto, aby splnil všechna vaše očekávání.
Inovativní technologie a vzácné složky se snoubí v těch nejrafinovanějších texturách. Opravují nedokonalosti, sjednocují barevný tón a podtrhují přirozenou krásu vaší pleti. I v této oblasti chápeme zdraví pokožky jako samozřejmost, všechny produkty jsou přísně testovány na obsah niklu, kobaltu, chromu, rtuti a palladia, které narušují obnovující procesy pokožky.

Pleťové řady Korff

Technologie, inovace a vášeň pro kvalitu.
To jsou principy, na kterých je značka založena, a které objevíte v každém produktu KORFF.
Péče o pleť je vyvinuta tak, aby splnila nejen vaše očekávání, ale aby nabídla skutečné řešení daného problému všech typů pleti. Důkazem je mladistvý vzhled a prevence příznaků stárnutí pleti.

Účinné složky v produktech plní svůj úkol okamžitého poopravení viditelných nedostatků, zatímco jemné textury a čisté esence vás nadchnou pro každodenní peči o svůj vzhled.

RILASTIL

Rilastil byl vždy synonymem toho nejlepší “ Made in Italy“ v kosmetickém oboru. Výrobky Rilastil jsou výsledkem mnohaleté tvrdé práce farmaceutického výzkumu, výsledkem práce společnosti s pevným základem v historii a to proto, že je založen na konceptu absolutní kvality.

Tabs